fbpx
top

Stokkan Lys

Vi er en landsdekkende totalleverandør av belysningsløsninger!

 

Med over 50 års erfaring i det norske markedet, er vi ledende i landet på å skape kreative lystekniske løsninger med funksjon, design, estetikk og miljø som hovedmål. Vi dekker det profesjonelle markedets behov for innendørs og utendørs belysning. Dette ved hjelp av kvalitetsprodukter kombinert med høy kompetanse og servicegrad.

«Det finnes bare en løsning og det er den beste». Gjennom å avdekke kundens totale behov og ressurser arbeider vi alltid for å finne den beste løsningen.

Miljø i fokus

Vi i Stokkan Lys har styringssystem som er sertifisert etter kvalitet- og miljø standardene  NS-EN ISO 9001:2015  og NS-EN ISO 14001:2015 som er internasjonalt anerkjente standarder. Vårt fokus er å levere produkter tjenester til avtalt kvalitet og til riktig tid og vi jobber kontinuerlig med forbedringsarbeid i alle ledd for å gjøre dette. Vi ønsker fremme miljøvennlige og energieffektive produkter, med liten miljøpåvirkning i deres livssyklus og vi jobber med redusere og forebygge miljøvirkning i hele vår virksomhet.

Totalleverandør

Stokkan Lys bistår med rådgivning, prosjektering og produkter. Vi arbeider tett sammen med alle impliserte parter i prosjektet; Byggherre, Arkitekt, Interiørarkitekt, Elektrorådgiver og Installatør.

 

Segment

Vi arbeider innenfor et bredt spekter av prosjekter som kontor, butikk, helse, undervisning, museum, kirker, hotell, restaurant, bolig, industri mm.

 

Produkter

Kontinuerlig jobber vi med å tilpasse vårt produktsortiment slik at det er i tråd med markedets ønsker og behov, og det er med stolthet vi representerer en sammensetning av Europas ledende produsenter innenfor belysning.

Ansatte

Andreas Skarpnes
Partner / Lysdesigner

+47 979 86 000
andreas@stokkanlys.no

Trondheim

Anette Ljåstad
Lysdesigner

+47 482 92 884
anette@stokkanlys.no

Oslo

Anna Willa Gullesen
Kontorleder

+47 930 94 502
anna@stokkanlys.no

Trondheim

Bjørnar Botten
Prosjektingeniør

+47 415 18 619
bjornar@stokkanlys.no

Trondheim

Bjørn Kenneth Berge
Lysdesigner

+47 950 52 560
bjorn.kenneth@stokkanlys.no

Ålesund

Christian Trymer Engen
Prosjektingeniør

+47 953 01 060
christian.engen@stokkanlys.no

Trondheim

Erik Halvorsen
Lysdesigner

+47 950 97 333
erik@stokkanlys.no

Oslo

Helge Øvervold
Partner / Lysdesigner

+47 952 88 060
helge@stokkanlys.no

Oslo

Joakim Hansen Hagen
Prosjektingeniør

+47 991 05 481
joakim@stokkanlys.no

Oslo

Ketil Tjøgersen
Partner / Prosjektingeniør

+47 950 21 361
ketil@stokkanlys.no

Oslo

Kjell Erik Pettersen
Lysdesigner

+47 934 04 495
kjell@stokkanlys.no

Ålesund

Kristian Drage
Partner / Lysdesigner

+47 900 66 266
kristian@stokkanlys.no

Hemnesberget/Trondheim

Mette Lise Lid
Prosjektleder interiørbelysning

+47 932 45 217
mette@stokkanlys.no

Oslo

Nils Grønningsæter
Partner / Lysdesigner

+47 911 97 973
nils@stokkanlys.no

Oslo

Per Mørkved
Økonomi ansvarlig

+47 915 90 520
per@stokkanlys.no

Trondheim 

Petter Raphaug
Logistikk

+47 930 90 009
petter@stokkanlys.no

Trondheim

Silje Gården Lian
Markedsutvikler

+47 476 46 593
silje.lian@stokkanlys.no

Trondheim

Silje-Christin Svartvassmo Edvardsen
Lysdesigner

+47 976 69 000
silje@stokkanlys.no

Trondheim

Stephan Rubensson
Prosjektingeniør

+47 908 67 067
stephan@stokkanlys.no

Oslo

Ståle Ravem
Partner / Lysdesigner

+47 911 97 972
staale@stokkanlys.no

Oslo

Tor-Morten Lorvik
Partner / Lysdesigner

+47 950 72 000
tor.morten@stokkanlys.no

Steinkjer/Trondheim

Tore Baadshaug
Logistikk ansvarlig

+47 977 52 580
tore@stokkanlys.no

Trondheim

Trond Hagen
Lysdesigner

+47 974 20 000
trond@stokkanlys.no

Harstad